Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Alma

Her geçen gün ile birlikte teknoloji durmaksızın ilerliyor, mobil cihazlar ise günümüzde teknolojinin başında geliyor. Akıllı telefonlarda gerekli veya gereksiz bir çok özellik bulunmaktadır. Bunlardan biride ekran görüntüsü alma özelliği.

Ekran görüntüsü alma özelliği gün içerisinde kullanıcının ihtiyacına göre fazlası ile işine yarayabilir. Bu özellik ile telefonun ekranında bulunan görüntü tamamı ile fotoğraf şeklinde kayıt edilir. Sonrasında kullanıcı istediği şekilde düzenleme işlemi uygulayabilir ve dilediği platform üzerinde paylaşabilir.

Xiaomi Mi 4 akıllı telefon modelinde ekran görüntüsü alma özelliği bulunmaktadır, bu özellik sayesinde hiç bir uygulama indirmenize gerek kalmadan aşşağıda belirtmiş olduğumuz tuşlama kombinasyonunu uygulayarak dilediğiniz ekranın görüntüsünü kayıt edebilirsiniz.

Xiaomi Mi 4 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

  • Öncelikle kayıt edilmesini istediğiniz ekranı açın.
  • Kayıt etmek istediğiniz ekranı açtıktan sonra, güç tuşu ile aynı anda ses kısma tuşuna basın ve ekranda bir hareketlenme oluncaya kadar basılı tutun.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tuşlama kombinasyonunu doğru olarak uyguladığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiş olacaktır.

Soru Sor / Soruları Gör

Yorum Bölümü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı