Ekran Görüntüsü Alma

Asus ZenFone Max Ekran Görüntüsü Alma

Asus ZenFone Max Ekran Görüntüsü Alma

Ekran görüntüsü alma özelliği akıllı telefonlarda en çok kullanılan özelliklerden biridir. Ancak bu özellikten haberi olmayan bir çok akıllı telefon kullanıcısı bulunuyor.

Bu özellik sayesinde telefonun ekranında açacağınız görüntüyü olduğu gibi fotoğraf biçiminde kayıt edebilirsiniz. Kayıt edeceğiniz ekran görüntülerini istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve istediğiniz platform üzerinde paylaşabilirsiniz.

Asus ZenFone Max akıllı telefon modelinde ekran görüntüsü alma özelliği dahili olarak bulunmaktadır, bu özellik sayesinde her hangi bir uygulama yüklemenize gerek kalmadan dilediğiniz ekranın görüntüsünü kayıt edebilirsiniz. Aşşağıda belirtmiş olduğumuz tuş kombinasyonunu uygulayarak ekran görüntüsü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Asus ZenFone Max Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?

  • Öncelikle kayıt edilmesini istediğiniz ekranı açın.
  • Kayıt etmek istediğiniz ekranı açtıktan sonra, kilit tuşu ile aynı anda ses kısma tuşuna basın ve ekranda bir hareketlenme oluncaya kadar basılı tutun.

Yukarıda belirtmiş olduğumuz tuşlama kombinasyonunu doğru olarak uyguladığınız taktirde ilgili ekranın görüntüsü telefonun galeri bölümüne kayıt edilmiş olacaktır.

Soru Sor / Soruları Gör

Yorum Bölümü

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı